Co się dzieje z Izerą? Sprawdzamy, co z polskim samochodem elektrycznym

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Izera miała być pierwszą od dawna polską marką, której auta trafią masowo na polskie i nawet europejskie drogi. Terminy jednak powoli upływają, a o autach Izery niewiele słychać. Co dokładnie dzieje się z tą marką?

Jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku pojawiało się wiele głosów, że projekt Izera będzie wielką porażką. Zaczyna jednak pojawiać się promyk nadziei, że tak się nie stanie i doczekamy się polskiego samochodu elektrycznego. Obecnie pracę nad budową fabryki pod Jaworznem zaczynają nabierać rozpędu, gdyż nareszcie rozpoczęły się badania geotechniczne.

izera.com/materiały promocyjne

Dzięki badaniom geotechnicznym możliwe będzie wykonanie dokładnego projektu fabryki oraz rozpoczęcie jej budowy. Można więc powiedzieć, że nareszcie wykonano kolejny krok, może i bardzo malutki, lecz przybliżający nas do produkcji polskich aut elektrycznych. Czy to się faktycznie uda? Na ten moment nie pozostaje nam nic innego niż czekanie.

Zdj główne: materiały promocyjne ze strony izera.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie są najczęstsze problemy z wtryskiwaczami i jak je rozwiązać?
Jakie są najczęstsze problemy z wtryskiwaczami i jak je rozwiązać?
Wtryskiwacze to kluczowe komponenty każdego silnika benzynowego czy diesla. Mają za zadanie precyzyjne dawkowanie paliwa, które jest niezbędne do prawidłowego działania i osiągów silnika. Niestety, wtryskiwacze mogą ulegać różnorodnym problemom, które przekładają się na niższą wydajność i niekorzystne zużycie paliwa. W niniejszym wpisie przyjrzymy się dwóm najczęściej występującym problemom z wtryskiwaczami, a także pokażemy, jak można je rozwiązać.
Jak wybrać idealny kołowrotek do spinningu z oferty Shimano?
Jak wybrać idealny kołowrotek do spinningu z oferty Shimano?
Szukasz idealnego kołowrotka do spinningu marki Shimano? Dowiedz się jak dokonać wyboru spośród różnych modeli, sprawdź nasze porady.
Regeneracja turbosprężarki – jakie objawy mogą świadczyć, że jest potrzebna?
Regeneracja turbosprężarki – jakie objawy mogą świadczyć, że jest potrzebna?
Turbosprężarka odgrywa kluczową rolę w silnikach turbodoładowanych, dostarczając większej ilości powietrza do cylindrów, co zwiększa moc i wydajność pojazdu.