Co się dzieje z Izerą? Sprawdzamy, co z polskim samochodem elektrycznym

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Izera miała być pierwszą od dawna polską marką, której auta trafią masowo na polskie i nawet europejskie drogi. Terminy jednak powoli upływają, a o autach Izery niewiele słychać. Co dokładnie dzieje się z tą marką?

Jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku pojawiało się wiele głosów, że projekt Izera będzie wielką porażką. Zaczyna jednak pojawiać się promyk nadziei, że tak się nie stanie i doczekamy się polskiego samochodu elektrycznego. Obecnie pracę nad budową fabryki pod Jaworznem zaczynają nabierać rozpędu, gdyż nareszcie rozpoczęły się badania geotechniczne.

izera.com/materiały promocyjne

Dzięki badaniom geotechnicznym możliwe będzie wykonanie dokładnego projektu fabryki oraz rozpoczęcie jej budowy. Można więc powiedzieć, że nareszcie wykonano kolejny krok, może i bardzo malutki, lecz przybliżający nas do produkcji polskich aut elektrycznych. Czy to się faktycznie uda? Na ten moment nie pozostaje nam nic innego niż czekanie.

Zdj główne: materiały promocyjne ze strony izera.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Perfumetki – przekonaj się o ich zaletach
Perfumetki – przekonaj się o ich zaletach
Odkryj niewielki świat perfumetek, ich przenośność i długotrwałość. Skorzystaj z możliwości przetestowania wielu zapachów bez dużego wydatku.
Sprzątanie osiedli w dużych miastach – kto się może tym zajmować?
Sprzątanie osiedli w dużych miastach – kto się może tym zajmować?
Warto inwestować w czystość i utrzymanie porządku, aby zapewnić atrakcyjne i przyjazne miejsce do życia.
Jak wybrać odpowiednią bieliznę nocną dla przyszłej mamy?
Jak wybrać odpowiednią bieliznę nocną dla przyszłej mamy?
Znajdź porady ekspertów na temat dobierania bielizny nocnej dla przyszłych mam. Dowiedz się, jak komfort i styl mogą iść w parze dzięki naszym wskazówkom.